Anasayfa

Beni Affet 1472. Bölüm Özeti (21 Aralık 2018 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1472.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride, Yaman’ın öldüğüne kesinlikle inanmaz. Ancak bu konuda kendini yalnız hisseder. Öte yandan en çaresiz anında sürpriz bir isim Feride’ye inandığını ve ona destek olacağını söyler. Zafer ise Feride’yle yakınlaşmak için yeni oyunlar oynar. Yaman tam ortaya çıkacakken elini kolunu bağlayacak beklenmedik bir olay yaşanır. Feride’ye ulaşmak için çırpınan Yaman’ın başarılı olup olmayacağı merak konuşudur.
​ Müjgan artık her şeyden vazgeçmiş, Antalya’ya gitmeye karar vermiştir. Müjgan’la ilgili tüm gerçekleri öğrenen Yılmaz, onunla yüzleşmek ve ona aşkını itiraf etmek ister. Yılmaz’ın her şey için çok geç olmadan Müjgan’a yetişip yetişmeyeceği merak konusudur. Murat ve Kader, yakaladıkları Hakan’ı hapse attırmak için ellerinden geleni yaparlar. Ancak Hakan’ın kurtulmak için elinde büyük bir kozu vardır.

 

Beni Affet

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle