Anasayfa

Beni Affet 147.Bölüm Özeti (8 Mayıs 2012 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 147.Bölüm Özeti

Ferman Tunç’la bir konuşma yapıyor

Feride Cüneyt’e bir zarar gelmesinden korktuğu için Oktay’a ayrılmak istediğini bir türlü söyleyemez. Cüneyt’se kapkaç konusu ile ilgili hala kendini suçladığını düşündüğü Feride ile Osman’ı yüzleştirir. Cüneyt babasını Feride’den özür dilemesi şartı ile affedecektir. Osman bu teklifi kabul edecek mi?

Kapkaç olayının ayyuka çıkmasının ardından, bu işe kendi isminin karışmasından endişe duyan Eylül, Feride’nin Oktay’dan ayrılmak istediğini öğrenir. Eylül’ün Cüneyt’i yitirmemek için yeni planı ne olacak?

Diğer taraftan Berat mahallede ve durakta, yeni baba oyunu oynamaktadır. Bahar’ın hamile olduğu bilgisi, Bahar’ın evine kadar ulaşır. Bahar’ın, Berat’ın hamilelik yalanına tepkisi ne olacak?

Ferman, sevgili olduklarını öğrendiği Kader ve Tunç’u göz hapsinde tutmaktadır. Kader’e olan hislerini bastırmaya çalışan Ferman Tunç’la bir konuşma yapar.

Beni Affet 147.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

Trackbacks/Pingbacks

  1. Beni Affet 146.Bölüm Fragmanı (7 Mayıs 2012 Pazartesi / Star Tv) - 05 Mayıs 2012

    […] Beni Affet 147.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

  2. Beni Affet 147.Bölüm Fragmanı (8 Mayıs 2012 Salı / Star Tv) - 07 Mayıs 2012

    […] Beni Affet 147.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

Yorum Ekle