Anasayfa

Beni Affet 1468. Bölüm Özeti (17 Aralık 2018 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 1468.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Zafer’in hain planı Feride’nin zor anlar yaşamasına yol açar. Zafer Yaman’dan kurtulmak için büyük bir hamlede bulunur. Beklenmedik bir kişi ise Yaman’a tüm dengeleri yerinden oynatacak bir iyilik yapar.
Feride’nin nerede olduğunu öğrenemeyen Nazire ve Osman, çareyi Zafer’i aramakta bulurlar.
Güzel’in doktorundan gerçekleri öğrenen Murat soluğu Güzel’in yanında alır. Verdiği karar ise herkesi şok eder.
Yılmaz her ne kadar belli etmese de Müjgan’ın şirkette başarılı olacağını düşünür. Ancak Cenk’in kötü niyetli oyunu, Müjgan’ı çok zor bir durumda bırakır.
Müjgan’ın başına gelenlerle ilgili bir ipucuna ulaşan Selva, Gönül’ü de yanına alarak gerçekleri öğrenmeye niyetlenir. İkili buldukları şey karşısında neye uğradıklarını şaşırır.
Öte yandan Hakan, Kader’in hayatını değiştirecek olan planını devreye sokar.

 

Beni Affet

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle