Anasayfa

Beni Affet 1466. Bölüm Özeti (13 Aralık 2018 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1466.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Sonunda Yaman’ı bulan Feride acilen yardım çağırmak için harekete geçer. Zafer ise boş durmaz, iki aşığın yanına doğru fırtına hızıyla ilerler.Feride’nin başına gelen küçük bir kaza herkesin hayatını değiştirecek bir sürecin başlamasına neden olur. Asiye ve Güzel, Murat’a söyledikleri yalanı bir adım ileriye taşır. Bu konuya dâhil olan sürpriz isim büyük bir oyun oynar. Böylelikle herkesin kaderini alt üst edecek bir olayın fitilini ateşlemiş olur.
Müjgan, Yılmaz’a kurulmak istenen bu tuzağı ortaya çıkarmak için şirketeisimsiz bir mektup bırakır. Gönül, Müjgan’ın oğlunu bir türlü rahat bırakmadığını düşünür ve onunla çok ağır konuşur. Bu ana şahit olan Sevgi dayanamaz, torununun ve bütün Yükseloğlu ailesinin hayatını değiştirecek bir adım atar. Aklı sürekli Müjgan’da olan Yılmaz ise gördüğü şeyler karşısında şaşkınlığa uğrar.

 

Beni Affet

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle