Anasayfa

Beni Affet 146.Bölüm Özeti (7 Mayıs 2012 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Beni Affet 146.Bölüm Özeti

Feride Oktay’a ayrılmak istediğini söyleyemiyor

Cüneyt’i unutamayan Feride, nikah günü yaklaştığı halde, Oktay’a ayrılmak istediğini söyleyememiştir. Cüneyt ve Oktay’ın kavgalarını da gören Feride, olayın iyice kızışmasından korkmaktadır. Diğer yandan Cüneyt, Feride’ye kapkaç komplosu ile ilgili gerçeği söylemeye geldiğinde bir sürprizle karşılaşacaktır.

Bahar ve Berat’ın balayı dönüşleri, mahallede dedikodu almış yürümüştür. Durakta, Kemal’in de o eve gittiği ve Bahar’la görüştükleri konuşulmaktadır. Bu dedikoduyu duyan Berat, durakta büyük bir kavgaya tutuşacak, sonunda tüm yaşamlarını değiştirecek bir yalan söyleyecektir. Diğer yandan Kemal Bahar’ı bu evliliğin sahte olduğunu itiraf etmesi konusunda zorlar.

Beni Affet 146.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

6 Responses to Beni Affet 146.Bölüm Özeti (7 Mayıs 2012 Pazartesi / Star Tv)

 1. derya 05 Mayıs 2012 at 01:51 #

  konu bulamadiklarindan sacma sapan seyler uyduruyorlar, dizi iyice gülünc hale gelmeye basladi, berat sanki bahara iyilik yapiyor, hem suclu hem güclü, suanda bahar berati iyi birisi zannediyor, ama bütün gerekler ortaya ciktiginda bakalim bahar halen berati halen iyi zannedecekmi, gerizekali bahar. herseyi mahvetti. biran önce bu sacmaliga bir son vermesi lazim bahar, ve berattan ayrilmali. ya artik yangin olayi ciksin ortaya, handanla beratin, is birligi ortaya ciksin artik, birde beratin annesi az pislik degil, handanin cocugunun berattan oldugunu söylemedi, o da herseyi bildigi halde sustu yani

 2. derya 05 Mayıs 2012 at 01:56 #

  bakalim gerizekali bahar, o hamilelik oyununu tastikliyecekmi, ya artik bu evliligin yapmacik oldugu ortaya ciksin, hem bahar niye daha halen berattla evli kaliyorki, cok sacma onunla beraber olmaya calisiyor filan, onu sevmiyor o kendini öldürsede sevmiyecek bu bes belli ortada, kemali anlamiyorum oda ayrilsin oda handani sevmiyor. ikiside ayrilsin bu sacma sapan oyun bir son bulsun.

 3. sevgi 06 Mayıs 2012 at 19:06 #

  bu kadar saçma bir film ve senaryo birezilya dizilerinde bile yoktur. komedi diyeceğim ama kimseyi de güldürdüğünü sanmam. gençler ve çocuklar için sakıncalıdır logosu ile yayınlanmalı. takipçisi de değilim . lütfen evde zamanını geçiren insanlara bu insafsızlığı da yapmayın. vatandaş istemiyor sadece sizin yapabildiğiniz ancak bu kadar.

  • cemre 07 Mayıs 2012 at 12:15 #

   nerde çok saçma ben ce çok güzel bir flim ama sana şu konuda hak verriyorum saçma yaptılar filmi bence insanlar bu yüzden aşklarını anlıyorlar kızım mesale ben aldatılmış bir kızım ama bu filmde insanlar aşklarını tanıyor ben kendim bırakmak istemedim budiziyi izleyince herşeyi anladım byyyyyyyyyyy koföre git meliyim bbyss 🙂 😉 😕

 4. filiz 07 Mayıs 2012 at 15:40 #

  siz hiç merak etmeyin en sonunda feride cüneytle ewlencek baharda kemalle ewlencek bu dizide burada sona erecek…=) mutlu sonn…ne güzel 😀

Trackbacks/Pingbacks

 1. Beni Affet 146.Bölüm Fragmanı (7 Mayıs 2012 Pazartesi / Star Tv) - 04 Mayıs 2012

  […] Beni Affet 146.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

Yorum Ekle