Anasayfa

Beni Affet 1450. Bölüm Özeti (21 Kasım 2018 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1450.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yılmaz kendisine kurulan çirkin tuzağa çok öfkelenir. Müjgan Yılmaz’a tereddütsüz güvense de küçük bir yanlış anlaşılma Yılmaz’ın Müjgan’a kırılıp öfkelenmesine yol açar. Müjgan’dan habersizce ayarlanan bir karşılaşma ikili arasındaki mesafeyi biraz daha büyütür. Haşmet Yılmaz’ın başındaki belayı savdığını düşünürken Cenk’in kasıtlı müdahalesiyle Cihan, Yılmaz’ın yaşadığı krizi telafisi zor bir noktaya taşır.
An be an oğlunu bulmaya yaklaştığını düşünen Yaman, Feride’nin Umut çin DNA testi yaptırdığını öğrenir. Bu durum Yaman’ın, Feride’ye söylemek zorunda kaldığı yalanın ortaya çıkacağından endişe etmesine yol açar. Feride’ye ulaşan test sonuçlarından sonra yaşanacaklar merak konusudur. Kader’in hazmedemeyeceği bir işe bulaştığını öğrenen Murat, kendine hakim olamaz ve büyük bir tehlikeyi göze alarak Kader’in karşısına dikilir.
 

Beni Affet

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

One Response to Beni Affet 1450. Bölüm Özeti (21 Kasım 2018 Çarşamba / Star Tv)

  1. Rezzan 21 Kasım 2018 at 01:53 #

    Kader pavyona dustu sozde aile dizisiydi mide bulandirici oldu

Yorum Ekle