Anasayfa

Beni Affet 1442. Bölüm Özeti (9 Kasım 2018 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1442.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Müjgan’ın iyi olup olmadığını merak eden Yılmaz, kendinden beklenmedik bir adım atar. Öte yandan Yılmaz’ın annesi Gönül’ün Müjgan için yaptığı jest ikiliyi zor bir durumda bırakır. Müjgan’ın bir tartışma sonrasındaki tavrı Yılmaz’ın ona karşı olan sert tutumunun yumuşamasına neden olur.
Selva’nın Müjgan’la Yılmaz arasında neler olduğunu öğrenmek için harekete geçtiğini öğrenen Sevgi, Selva’ya engel olmak ister.
Zafer olayını sakladığı için Yaman’dan beklediğinden büyük bir tepki gören Feride, Harika’nın karşısına dikilmesiyle iyice zor anlar yaşar. Zafer’i yaraladığı için kendini en kötü senaryoya hazırlayan Yaman ise hiç beklemediği gizemli bir telefonla allak bullak olur.
Hakan’la Güzel arasındaki bağlantıyı çözmeye çalışan Murat, büyük bir ipucuna yaklaşır. Giray’ın karşısına çıkıp söyleyeceği şeyler Güzel’i çok zor bir durumda bırakacaktır

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle

Powered by WordPress. Designed by WooThemes