Anasayfa

Beni Affet 1440. Bölüm Özeti (7 Kasım 2018 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1440.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yılmaz’ın kurtuluşuyla rahat bir nefes alan Yükseloğlu ailesi hala Yılmaz’ın nasıl kurtulduğunu anlayamamıştır. Yılmaz’ı kurtarmak için kendini ateşe atan Müjgan ise Yılmaz’dan duyduğu sözlerin üzüntüsüyle bitkin düşüp hastalanır.
Beklenmedik biri, iki aşığın arasındaki bu yanlış anlaşılmaları gidermek için Yılmaz’ın karşısına dikilir. Öğrendikleriyle deliye dönen Yılmaz’ın yapacakları merak konusudur.
Yaman’ın doğum günü günü için hazırlık yapan Feride, Yaman’dan sakladığı gerçekler yüzünden duyduğu pişmanlığa son vermek ister.
Zafer’in istediklerini yapmadığını öğrenen Asiye onun karşısına dikilir. Ancak bu buluşmaya Yaman’ın da dâhil olması, gerilim dolu anların yaşanmasına neden olur.
Kader’i mahvetmek için yaptığı planları eline yüzüne bulaştıran Güzel, farkında olmadan daha büyük bir sorunun içine düşer.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle