Anasayfa

Beni Affet 1439. Bölüm Özeti (6 Kasım 2018 Salı / Star Tv)

Beni Affet 1439.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Müjgan kendisine tuzak kuran Cenk’in adamının evinden bir türlü çıkamaz. Evde yaşanan korkunç anlar, Sevgi’nin atacağı adımla bambaşka bir noktaya taşınır. Gözaltındaki Yılmaz’ın tutuklanıp hapse gönderilmesinden endişe eden Yükseloğlu ailesi, oğulları için seferber olur. Ancak Yılmaz’ın gözü Müjgan’la ilgili hayal kırıklığı nedeniyle hiçbir şeyi görmez.Cenk Yılmaz’ın tutuklanmasını beklerken çıkan sonuç merak konusudur.
Feride Asiye’nin söylediği sözler nedeniyle afallar. Osman da Feride’yi korumak isterken Asiye’nin hışmından nasibini alır. Evde Umut’la vakit geçiren Yaman’ın Feride’den duyacağı sözler merak konusudur. Öte yandan Zafer, karşısına dikilen kişi nedeniyle şaşkına döner. Murat Kader’i zor bir durumdan kurtarmak için çırpınır. Ancak Kader’e Giray’la çekilen fotoğraflarının hesabını sormaktan da kendini alamaz.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle