Anasayfa

Beni Affet 1434. Bölüm Özeti (30 Ekim 2018 Salı / Star Tv)

Beni Affet 1434.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Müjgan tasarımları için yaptığı sunumla herkes gibi Yılmaz’ı da etkisi altına almayı başarır. Ancak aldığı kararla Müjgan’ı çok üzen Yılmaz, Müjgan’ın yardımına ihtiyaç duyacağı bir durumla karşı karşıya kalır. Müjgan’ın bu isteğe nasıl tepki vereceği ise merak konusudur. Sevgi’nin, Selva’nın bankada parasının olduğunu öğrenmesi, Selva’yı köşeye sıkıştırır. Selva’nın tavrı, olayın tüm seyrini değiştirecektir. Zafer’in amacını öğrenmeye çalışan Feride, hışımla onun yanından ayrılır. Feride’yi merak eden Asiye, sorularıyla Nazire ve Osman’ı köşeye sıkıştırır. İkilinin yalanlarının ortaya çıkıp çıkmaması Feride’ye bağlıdır. Yaman eli kolu bağlı halde nezarethanede kendini temize çıkaracak bir gelişme beklerken işler umduğu gibi gitmez. Güzel ve Harika’nın kurduğu tuzak, Murat ve Kader’i korkunç bir karşılaşmanın eşiğine getirir.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle