Anasayfa

Beni Affet 1426. Bölüm Özeti (18 Ekim 2018 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1426.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride, gördükleri karşısında Yaman’ın bir şeyler sakladığını düşünür. Yaman’dan intikam almaya kararlı olan Zafer, yaptığı bir planla Turan ailesinin içine sızmaya yönelik bir adım atar. Güzel’le ilgili bir gelişme, tüm aileyi sevince boğar. Diğer yandan Hakan’ın Murat’a zarar verme ihtimali, Kader’i zor durumda bırakır. Yaşadıklarına dayanamayan Kader, beklenmedik bir hamlede bulunur.
Müjgan, yaşananlardan dolayı Yılmaz’a kızgındır. Gönül ve Ebru, Müjgan konusunda Yılmaz’ın üzerine giderler. Yılmaz’ın tavrı ise merak konusudur. Cenk’le ilgili şüpheye düşen Ebru, bir şeyler yapmaya karar verir. Cenk, Ebru’dan boşanmamak için Yılmaz’ı sıkıntıya sokacak bir oyun oynar. Burçin kendini Sabri’nin iyileşmeyeceğine alıştırmaya çalışır. Selva ise Burçin’le birlikte Sevgi’yi kandırmaya devam eder.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle