Anasayfa

Beni Affet 1420. Bölüm Özeti (10 Ekim 2018 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1420.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride’nin Umut’u sünnet ettirmeye karar vermesi üzerine evde bir telaş başlar. Yaman tüm gerçeklere rağmen Umut’la bağ kurduğunu fark eder.
Harika, Yaman’a belli etmese de Feride’ye karşı tepkilidir. Umut’un sünneti için alışverişe çıkan Murat ve Güzel, talihsiz bir olay yaşarlar. Zafer, Nihal’in intikamını almakta kararlıdır. Tuncay, Zafer’e çok önemli bir bilgi verir.
Öte yandan Hakan’ın Kader’le ilgili kötü planları vardır. Müjgan, tefecilerle ilgili sıkıntısını bir türlü çözemez. Selva, Sevgiler hakkındaki gerçeği Müjgan’dan saklamakta kararlıdır. Şahin’in Selva ve Burçin konusundaki şüpheleri devam ederken Sevgi’den şaşırtıcı bir şey ister. Haşmet, şirkette tasarımları beğenilen Müjgan’ı Yılmaz’a sorar. Cenk, Müjgan’la ilgili kötü emellerini gerçekleştirmeyi bekler, bir yandan da Ebru’dan kurtulmaya çalışır.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle

Powered by WordPress. Designed by WooThemes