Anasayfa

Beni Affet 1419. Bölüm Özeti (9 Ekim 2018 Salı / Star Tv)

Beni Affet 1419.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Müjgan tefeciler yüzünden yaşadığı sıkıntılar üzerine onu çok zorlayacak bir karar alır. Ancak sonuç hiç beklemediği gibi olur. Müjgan’a hak ettiği parayı vermek isteyen Yılmaz’ın yolu, Selva ve Burçin’le kesişir. Ebru’ya karşı oynadığı oyunlarına devam eden Cenk, Ebru’nun garip bir tepki vermesine yol açar. Diğer yandan Şahin, Sevgi’ye Burçin ve Selva’yla ilgili şüphelerinden bahseder. Sevgi’nin vereceği tepki ise merak konusudur.
Güzel’le konuşan Feride, onun Kader’e olan tavrı karşısında ne diyeceğini bilemez. Yaman, Orhan’a ulaşıp gerçekleri öğrenmeye çalışırken, peşindeki kişi yüzünden zor anlar yaşar. Osman, Kader’e ulaşma konusunda Murat’a yardımcı olur. Murat, bu süreçte şaşırtıcı bir manzarayla karşılaşır. Nasıl bir durumun içine düştüğünü öğrenen Kader ise kendisini alıkoyan Hakan’dan öğrendikleri üzerine neye uğradığını şaşırır.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle