Anasayfa

Beni Affet 1414. Bölüm Özeti (2 Ekim 2018 Salı / Star Tv)

Beni Affet 1414.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride, geçirdiği kazanın etkisinden kurtulmaya çalışır ancak karşısındaki sürpriz ismin kim olduğunu öğrendiğinde büyük bir şaşkınlık yaşar. Bu sürpriz isim, Turan ailesinin evindeki bütün dengeleri bozmaya başlamışken, kız isteme heyecanı evin her yerini sarar. Osman, Murat için Yaman’dan Güzel’i ister. Diğer yandan Zafer’in adamları Tuncay’ı konuşturmaya çalışır. Nihal ise bebeği bulmak için harekete geçerek, büyük bir adım atar.
Babasının yaşam mücadelesi vermesinin yanında Selva ve Burçin’in suçlamalarıyla karşı karşıya kalan Müjgan perişan bir haldedir. Sevgi ile Müjgan’ın yollarının sürpriz bir şekilde kesişmesi duygusal anlar yaşatır. Ancak Müjgan, aldığı haberle yıkılır. Yılmaz, kız kardeşi Ebru için Cenk’e son bir kez şans verse de Cenk, Yükseloğlu ailesini huzursuz etmeye kararlıdır. Yılmaz’ın aklında ise tek bir şey vardır; o da ailesini korumak

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle