Anasayfa

Beni Affet 1392. Bölüm Özeti (25 Mayıs 2018 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1392.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride, kimsenin bebeğine zarar vermemesi için hamile olduğu gerçeğini saklamakta kararlıdır. Bebeğinin yaşadığını öğrenen Yaman ise Feride’ye bir sürpriz yapar. Cansu ile Ceyhun, Orhan’ın Yaman’a her şeyi anlatmış olmasından korkarak, ondan kurtulmak isterler. Cansu, yaşananlar sonucu bebeğiyle ilgili hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya gelirken, Yaman, her şeyi çözeceği bir ipucu bulur.
Zeynep ile yaşadığı tartışma sonrasında yüzüğünü çıkaran Ateş, evi terk eder. Pınar’ın söylediklerini duyunca pişman olan Zeynep, Ateş’e ulaşmaya çalışır. Ancak Nazan, yaptığı büyük hamle ile Hakan’ın amacına ulaşmasını sağlar. Güzel’in hastalığını öğrenen Asiye, Kader’den Murat ile ilgili çok zor bir istekte bulunur. Şahin ile Sevgi’nin DNA sonucunu alması an meselesiyken, Refik harekete geçer. Şahin’in öğreneceği sonuç merak konusudur.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle