Anasayfa

Beni Affet 1391. Bölüm Özeti (24 Mayıs 2018 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1391.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride’nin doktoruna ulaşan Yaman, onun büyük sırrını öğrenmenin eşiğine gelir. Bu sırada Cansu ve Ceyhun, Orhan’ın alıkonulduğu evi bulup planlarının açığa çıkmasını engellemeye çalışırlar.
Öte yandan Güzel’le Kader önemli bir meseleyi konuşmak üzereyken Güzel’in fenalaşması olayların akışını değiştirir. Güzel’le ilgili kötü bir gelişme Asiye’yi perişan eder. Aynı gelişme, Kader’in de zor bir ikilemde kalmasına yol açar.
Pınar ve Ateş’in geçmiş hakkındaki konuşmalarının kayıtları, Ateş ve Zeynep’i telafisi zor bir kavganın içine sürükler. Pınar bu kavgayı engellemek istese de amacına ulaşmaya oldukça fazla yaklaşan Nazan, buna izin vermez.
Şahin ailesinin geleceğini etkileyecek nitelikte bir karar alır. Şahin’e ulaşamayan Sevgi, onu bulabilmek için Refik’e gider. Refik ise bir an önce hamle yapmasını gerektirecek bir gelişmeden haberdar olur.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi her gün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle