Anasayfa

Beni Affet 1375. Bölüm Özeti (2 Mayıs 2018 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1375.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride Yaman’ın yaptığı teklifi Güzel’in mutluluğu için kabul etmeye karar verir. Asiye, Zühre’yle olan konuşması üzerine Yaman’ın ne yapmaya çalıştığını sorgular. Güzel, yeniden Murat’la birlikte olma hayalleri kurar. Bazı sırların açığa çıkması, Feride ile Yaman’ı karşı karşıya getirirken Güzel’in beklenmedik bir karar vermesine neden olur. Yaman’ın tavrı ise merak konusudur. Zühre, Murat ve Kader’in sevgili olduğu gerçeğiyle yüzleşir.
Şahin kendisine kurulan tuzağın arkasında kim olduğunu öğrenmek üzereyken, zor durumda kalacağı bir gelişme yaşanır. Sevgi ve Nazire, Refik’le ilgili gerçeğin anlaşılmasına engel olmak için uğraşır. Diğer yandan Nazan, Pınar’ın durumundan faydalanarak Cüneyt’ten para ister. Bu durum hem Cüneyt’i hem de Pınar’ı hayal kırıklığına uğratacak bir sürecin başlamasına yol açar.

 

Beni Affet

https://cloudup.com/cA0VKL_2WPX

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle