Anasayfa

Beni Affet 1374. Bölüm Özeti (1 Mayıs 2018 Salı / Star Tv)

Beni Affet 1374.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yaman’ın kendisini eve kapatmasına sinirlenen Feride, çıkabilmek için zekice bir plan yapar. Zühre, Murat ve Güzel hakkında konuşmak için Yamanlara gider. Yaman’ın verdiği karşılık ise Zühre’yi şaşkına çevirir.
Güzel’in söyledikleri yüzünden sıkkın olan Kader, Mahir’le birlikte Murat’ı görmeye gider. Yaşanan bir gelişme, ikilinin ilişkisini beklenmedik birinin öğrenmesine yol açar.
Cüneyt, Murat’a Pınar’dan bahsetmeye karar verir. Pınar, Cüneyt’le görüştüklerini Nazan’dan saklamak ister. Ancak Nazan boş durmaz ve Pınar’ı zor durumda bırakacak bir hamlede bulunur.
Ateş, Sevgi ve Şahin’in arasında bir terslik olduğundan şüphelenir ve Zeynep’le birlikte soluğu Sevgilerde alır. Burada yaşanan bir gelişme, Ateş’in daha da şüphelenmesine neden olur.
Sevgi CD konusunda Refik’in parmağı olabileceğini düşünürken, Şahin bu olayı kendince çözmeye karar verir.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle