Anasayfa

Beni Affet 1373. Bölüm Özeti (30 Nisan 2018 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 1373.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı6 Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride’yi sürpriz bir yere götüren Yaman, ona bir teklifte bulunur. Güzel, Yaman’ı Murat konusunda ikna etmesi için Feride’den yardım ister. İkilinin konuşmasına kulak misafiri olan meçhul kişi işleri yokuşa sürer. Zühre, Murat’ın neden Kader’in ismini sayıkladığını sorgular. Osman bu durumu geçiştirir ancak Kader, Murat’ı görmek için hastaneye gelince ortam gerilir. Kader, Güzel’in kendisinden istediği şey karşısında şok olur. Elinde çiçeklerle eve dönen Ateş, Zeynep’e bir isteğinden bahseder. Sevgi’yi ziyarete giden Zeynep ve Ateş, Sevgilerin evindeki dağınıklığı görünce bir sıkıntı olduğundan şüphelenirler. Şahin’in bir kadınla olan görüntülerini izleyen Sevgi neye uğradığını şaşırır. Şahin ise kendisini affettirmeye ve bunun bir tuzak olduğunu anlatmaya çalışır. Cüneyt’ten karşılık gören Pınar, onu geçmişinden iz taşıyan bir yere götürür.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle