Anasayfa

Beni Affet 1365. Bölüm Özeti (18 Nisan 2018 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1365.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride’nin karnındaki bebeğini kaybettiğini söylemesinden sonra büyük bir yıkım yaşayan Yaman, bu işin arkasında Cansu’nun olduğundan şüphelenir.
Hamile olduğunu kendisinden sakladığı için Feride’ye tepkili olan Asiye, Cansu’nun bildiklerini öğrenmeye çalışır.
Feride, Yaman’ın Cansu’ya bir şey yapmasından korkarken, Cansu bebeğini kaybetme tehlikesiyle karşı karşıya gelir. Ancak Yaman, her şeyi ortaya çıkarmakta kararlıdır.
Zeynep, Ateş ve Sevgi’nin gözü üzerinde olan Pınar, artık Cüneyt’in yanında çalışmayacağını söyler ancak gerçek öyle değildir. Yaşananlar sonucu Pınar, Cüneyt’ten yardım istemek zorunda kalır.
Sevgi ile Refik’in geçmişini öğrenen Nazan, Sevgi’yi zor durumda bırakacak bir hamle yapar.
Kader, Mahir yüzünden kendisini hiç beklenmedik bir tehlikenin içinde bulur. Bu yüzden Murat ile Mahir karşı karşıya gelir.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle