Anasayfa

Beni Affet 133.Bölüm Özeti (18 Nisan 2012 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun..

 

Beni Affet 133.Bölüm Özeti

Handan her an terkedilme korkusu içerisinde.

Cüneyt ve Feride’nin kampanya için verdiği resimlerin gazetede yayınlanmaları aileyi karıştırır. Tüm bunlardan habersiz olan Oktay’ın yangın meselesini çözmesine sadece bir adım kalmıştır. Oktay, Kozan Ailesi’ni yerle bir etmek için gün saymaktadır. Öte yandan Cüneyt’in yaptığı bir açıklama büyük aşkı Feride’yi derinden sarsar.

Berat ve Bahar evliliğinin altındaki gerçek sebebi kurcalayan Kemal, onların huzurlarını kaçırmak için her yolu dener. Kemal bu evliliğin gerçekleşmesini engelleyebilecek midir? Diğer yandan Handan her an terk edilme korkusu ile tedirginlik içerisindedir. Handan’ın, Kemal’in cebinde bulduğu tek taş yüzük endişesini daha da artırır.

Beni Affet 133.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

2 Responses to Beni Affet 133.Bölüm Özeti (18 Nisan 2012 Çarşamba / Star Tv)

  1. deniz 17 Nisan 2012 at 19:57 #

    ALLhIM LÜÜÜÜÜTFFFEEEEENNNNN YYYYYYAAAAALLLVARIYORUM EYLÜL MÜDÜR AYŞE MİDİR NEYSE VE BİRDE OKTAYMIDIRNEYSE ÖÖÖLLLLSSSSSSÜÜÜÜÜNLER YYYYYYYYYYYAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!

  2. mehmet 19 Nisan 2012 at 14:22 #

    o.ç eylül ölsün yeter bide handan ölsün

Yorum Ekle