Anasayfa

Beni Affet 1327. Bölüm Özeti (23 Şubat 2018 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1327.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yaman Feride’nin geçirdiği kazadan habersiz, Feride’ye ulaşamayınca, sürpriz bir isimden yardım ister. Olanları öğrenen Yaman, zor bir seçimin eşiğine gelirken, Feride Yaman’ın itibarını düzeltmeye çalışır. Cüneyt Feride’nin başına gelenleri öğrenince Cansu’yla karşı karşıya gelir. Notu Orhan’ın yazdığını anlayan Murat, onunla yüzleşmek ister. Orhan ise, Murat ve Güzel’i ayırmakta kararlıdır.
Zeynep, Pınar’ı mutlu etmek için Nazan’ın peşine düşer. Sevgi’nin söyledikleri üzerine Ateş’in de Nazan’ı takip etmesi, işleri iyice karıştırır. İkili, Nazan’ı içine düştüğü zor durumdan kurtarırken, Ateş altınları Nazan’ın çaldığından emin olur. Ateş’i olanları Sevgi ve Şahin’e anlatırken duyan Zeynep’in vereceği tepki ise
merak konusudur. Zeynep’ten hasta karısına hemşirelik yapmasını isteyen Adnan, Şahin’le beklenmedik bir konuşma yapar.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle