Anasayfa

Beni Affet 1321. Bölüm Özeti (15 Şubat 2018 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1321.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yaman hapishanede hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya gelerek zor anlar yaşar. Cansu Yaman ile Feride’nin arasına girebilmek için bu sefer her şeyi göze alarak, bambaşka bir yol dener. Feride Yaman’ın başına gelenleri öğrendiğinde Cansu ile ilgili bir karar almak zorunda kalır. Zühre herkesin içinde Orhan’ın hırsız olduğunu söyleyince işler karışır. Güzel ve Mükellef zor duruma düşerken, Orhan’ın bir planı vardır.
Halalarını kaybetmenin üzüntüsü içinde olan Zeynep ve Pınar, Ateş ve Sevgi ile halalarının eşyalarını toplarken, annelerini hatırlatan anılarla yüzleşmek zorunda kalırlar. Zeynep Pınar’dan yıllardır sakladığı sırrı Ateş ile paylaşır. Kızların halası Feyruz’un, ölmeden önce Sevgi’ye bıraktığı mektup, Sevgi’yi çok şaşırtır. Sevgi mektupta adı geçen gizemli kadını bulmak için Şahin ile birlikte harekete geçer.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle