Anasayfa

Beni Affet 1316. Bölüm Özeti (8 Şubat 2018 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1316.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yaman, boşanma davasından önce Cüneyt’le arasında yaşananları çözmek için bir plan yapar. Davadan önce Yaman’la ilgili kafası karışık olan Feride de Yaman’la birlikte hareket etmeye karar verir. Zühre, Cüneyt’in bulunması için polise gitmek ister ama Osman, Yaman’ın söyledikleri yüzünden tereddüttedir. Cüneyt’in kaybolduğunu öğrenen Murat ve Güzel, Cüneyt’in nerede olduğuyla ilgili bir ipucuna ulaşırlar.
Toprak’la ilgili öğrendiklerini Sevgi’ye anlatan Ateş, gerçekleri Zeynep’ten saklamaya ve bir an önce Pınar’ı kurtarmaya karar verir. Toprak, yaptıklarını gizlemek için, daha önce iş birliği yaptığı Mahmut’u aramaya devam eder. Ateş’in Pınar’ı kurtarmak konusunda yardım istediği Galip, Lerzan’ın davranışlarından şüphelenir ve şok edici bir gerçekle yüzleşir. Kader, Mahir’in Güzel ve Murat’la ilgili bir şeyler bilip gizlediğini düşünür.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle