Anasayfa

Beni Affet 1311. Bölüm Özeti (1 Şubat 2018 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1311.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride ile Yaman, şirketin yönetim kurulu toplantısı için birlikte bir proje hazırlarlar. İkilinin her şeye rağmen bir arada olmasına dayanamayan Cansu, Feride ile Yaman’ı zor durumda bırakacak bir hamle yapar. Ancak Feride’nin atacağı adım her şeyi değiştirir. Güzel’den özür dilemeye karar veren Murat, Mükellef’in abisi Orhan ile tanışır. Bu tanışma, Murat’ın büyük bir sırrı öğrenmesine vesile olur.
Pınar’ın Ateş ve Zeynep için düzenlediği parti, Toprak’a zor anlar yaşatır. Bu parti yüzünden gerilen Ateş ve Toprak, herkesin içinde yeniden karşı karşıya gelir. Pınar, her hamlesiyle Toprak’ı biraz daha kışkırtır ve Pınar’ın son sürprizi, Toprak’ı perişan eder. Toprak ise Pınar’dan yaptıklarının intikamını almaya kararlıdır. Kader, her ne kadar belli etmek istemese de Mahir’i kıskanır. Mahir ise bu durumdan oldukça memnundur.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle