Anasayfa

Beni Affet 1310. Bölüm Özeti (31 Ocak 2018 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1310.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yaman’ın şirketteki yönetim kurulunun gözünden düşmesinde kendi payının da olduğunu düşünen Feride, Yaman’a yeni projelerde yardım etmeye karar verir. Feride’nin bu kararı Asiye ve Cansu’yu öfkelendirir ve Feride ile Yaman’ı uzaklaştırmak için yeni planlar yapmak zorunda kalırlar. Orhan, kardeşi Mükellef’i Asiye konusunda sıkıştırmaya devam eder. Güzel’e sürpriz yapmak isteyen Murat, öğreneceği gerçek karşısında şok olur.
Ateş ve Zeynep yeni evlerine alışmaya çalışır. Tüm gerçeklerin ortaya çıkması üzerine Toprak’ın yanından taşınan Pınar, her şeyi Zeynep’e anlatmaya karar verir. Zeynep’in olanları öğrenmesinden korkan Toprak, yaptığı hamleyle Pınar’ı şaşırtır. Ancak Pınar’ın planladığı sürpriz, Toprak için fazla zorlayıcı olacaktır. Kader iş görüşmelerine devam ederken, Mahir ona butik için yeni bir tasarımcı bulduğunu söyler.

 

Beni Affet

https://cloudup.com/cA0VKL_2WPX

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle