Anasayfa

Beni Affet 131.Bölüm Özeti (16 Nisan 2012 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun..

 

Beni Affet 131.Bölüm Özeti

Bahar ve Berat evlilik yolunda hızla ilerliyor

Bahar ve Berat evlilik yolunda hızla ilerlerlerken Kemal iş nedeniyle şehir dışındadır. Bahar’ın bir an önce Berat ile evlenmelerini isteyen Handan’ın söylediği yalanları Kader ortaya çıkartacaktır.

Handan’ın yalanlarını öğrenen Kemal ani bir kararla Ankara’ya döner. Kemal’in Ankara’ya döndüğünde karşılaşacağı şok manzara ne olacak?

Beni Affet 131.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Kozanlar’ın geçmişindeki yangın gerçeğini açığa çıkartmakta kararlı olan Oktay, birbirinden uzak tutmaya çalıştığı Feride ve Cüneyt hakkında onu deliye döndüren bir haber alır.

Her fırsatta Cüneyt ve Feride’yi biraraya getirmeye çalışan Tunç şimdi yine iki aşığı bir araya getireceği yeni bir plan peşindedir.

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

5 Responses to Beni Affet 131.Bölüm Özeti (16 Nisan 2012 Pazartesi / Star Tv)

 1. derya 14 Nisan 2012 at 10:48 #

  salak nazire kemale, baharin ondan hamile oldugunu söylese, veya bahara gercekleri anlatsa sonra kimseye söyleme dese, bahar giderde beratle evlenirmi iyice berbat ettiler bu diziyi, önce kemal evlendi simdide bahar evleniyor, bu dizi iyice cigrindan cikti, zaten bakmiyorum iyice diskindim, sadece arada özetleri okuyorum

  • hatice 16 Nisan 2012 at 12:19 #

   sen anca keyfin için izliyorsun bin düşünsen sende anlayacaksın

 2. merve 16 Nisan 2012 at 18:52 #

  evet saçmaladı ama yinede izliyorum ben kemale üzülüyorum yeter artık bahar kemalimi üzme artık gerçekleri söyle nazire ssssssssööööööyyyyyyyyyyyyyyyylllllllllllllllllleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

 3. merve 16 Nisan 2012 at 18:55 #

  bence biraz saçmaladı ama vazgeçemiyoruz diziden ben kemali çoooooookkkkk seviyorum

Trackbacks/Pingbacks

 1. Beni Affet 131.Bölüm Fragmanı (16 Nisan 2012 Pazartesi / Star Tv) - 21 Nisan 2012

  […] Beni Affet 131.Bölüm Özeti için tıklayın… […]

Yorum Ekle