Anasayfa

Beni Affet 1307. Bölüm Özeti (26 Ocak 2018 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1307.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yaman, Feride’yle olan boşanma davasındaki tavrıyla herkesi şaşırtır. Yaman’ın eline geçen önemli delil, tüm dengeleri değiştirecek türdendir. Cüneyt heyecanla Feride ve Yaman’ın boşanması beklerken Zühre ve Osman, oğulları için endişe duyarlar. Murat’ın gerçek işini öğrenen Güzel, sürpriz bir karar vererek soluğu Asiye’nin yanında alır. Güzel’in rahatsızlanması üzerine Asiye ve Mükellef, geçmişle ilgili bazı endişelerini dile getirirler.
Zeynep’le evlendikleri için çok mutlu olan Ateş, Mahir’in de yardımıyla Zeynep’e sürpriz bir balayı planlar. Toprak, Ateş ve Zeynep’in evlendiğine tanık olunca kalbi yüzünden fenalaşır. Toprak’ın yalan söylediğini anlayan Pınar, bu konuyu konuşmak için Toprak’a ulaşmak ister ancak hiç beklenmedik bir durumla karşı karşıya kalır. Toprak, Zeynep ve Ateş’i ayırmak için elindeki son büyük kozu oynamaya karar verir.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle