Anasayfa

Beni Affet 1304. Bölüm Özeti (23 Ocak 2018 Salı / Star Tv)

Beni Affet 1304.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride yaşananlardan sonra Yaman’la boşanmasını öne çekmeye karar verir. Yaman, Cansu’nun niyetini anlamak için bir adım atar. Feride, Asiye’nin planı yüzünden sıkıntı yaşar ve konuşmak için soluğu eski evinde alır. Yaman’ın Feride’ye yaptıklarına sinirlenen Nazire, onunla yüzleşmeye karar verir. Murat, Asiye’yle ilgili konuşmak için Mükellef’i görmeye gelir ancak ikili, Güzel’in içine düştüğü bir durum nedeniyle zor anlar yaşar.
Ateş ve Zeynep’i ayırmak için çabalamaya devam eden Toprak, Pınar’ın Ateş’e olan ilgisini kullanmak üzere, Lerzan’dan yardım alarak bir plan yapar. Toprak, Pınar ve Ateş arasında neler döndüğünü anlamak için Pınar’ın günlüğünü alır. Kader ise hayatında yeni bir sayfa açabilmek için iş görüşmesine gitmeye karar verir. Kader’in butikten ayrılmasını istemeyen Mahir’in bu konudaki tavrı ise merak konusudur

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle