Anasayfa

Beni Affet 1303. Bölüm Özeti (22 Ocak 2018 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 1303.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

​Yaman, Cansu’nun hamile olduğunu öğrenerek şok olan Feride’yi kendine inandırmak ister. Yaman’ı hayatından kesin olarak çıkarmaya karar veren Feride, karşısına çıkan Cüneyt’i de tersler. Yaman, Feride’yi geri kazanmak için Cansu’yla ilgili bir plan yapar. Yaman’ın Asiye ve Cansu’ya verdiği beklenmedik haber, ikiliyi çok sevindirir. Güzel’in Asiye’yle görüştüğünü öğrenen Murat, soluğu Asiye’nin yanında alır. ​
​Ateş ve Zeynep, Toprak’la Pınar’ın sürpriz evlenme kararına şok olur. Ateş, başta bu evliliğe razı gibi görünse de yaptığı sürpriz hamle ile Toprak’ı köşeye sıkıştırır. Kader, butikten ayrılıp, yeni bir işe girmeye kararlıdır. Kader’in ayrılmasını istemeyen Mahir, yaptığı hamleyle Kader’i büyük bir şaşkınlığa sürükler. Toprak, geçmişte Pınar ve Ateş’in arasında bir şeyler geçtiğini düşünerek yeni bir plan yapar.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle