Anasayfa

Beni Affet 130.Bölüm Özeti (13 Nisan 2012 Cuma / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun..

Beni Affet 130.Bölüm Özeti

Umut Berat e Bahar’ı evlendirme konusunda kararlıdır. Berat’ın Kemal’i kurtarmak için buna mecbur olduğunu düşünen Bahar Umut’un kararına karşı çıksa da Berat onu ikna etmeyi başarır. Herkesi hayrete düşüren evlilik kararına bir tek Nazire onay vermez.

Oktay, geçmişteki ‘yangın’ gerçeğini araştırmaktadır. Bulduğu birkaç ipucuyla gerçeğe iyice yaklaşan Oktay, Osman Kozan’ın geçmişte işlediği bu büyük günahı ortaya çıkarabilecek midir?

Beni Affet 130.Bölüm Fragmanı için tıklayın…

Feride Cüneyt’ten hatası için özür dilemeye gittiğinde Cüneyt ve Feride’yi tatlı bir sürpriz beklemektedir. Bu tatlı sürpriz nedeniyle bütün günü birlikte geçiren ikili geçmişlerine ve aşklarına dair bilmedikleri gerçekleri öğrenirler.

Diğer yanda Tunç’un Cüneyt ve Feride’yi bir araya getirme çabası onu Yıldız’la karşı karşıya getirir.

Beni Affet yeni bölümleriyle haftaiçi hergün Star Tv’de.

, , , , ,

One Response to Beni Affet 130.Bölüm Özeti (13 Nisan 2012 Cuma / Star Tv)

  1. esra 13 Nisan 2012 at 11:58 #

    feride ile cüneytin yavaş yavaş yaklaşmaları çok güzel hep böyle devam edin ama bahar ile kemalde kavuşsun bunuda yapar sanız dört dörtlük bir dizi olacak bana inanın bir tiyatro öğrencisi olarak

Yorum Ekle