Anasayfa

Beni Affet 1297. Bölüm Özeti (12 Ocak 2018 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1297.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride ile Yaman, Cansu’yu hastaneye götürürler. Kendine geldiğinde bebeği için endişelenen Cansu, Yaman’a Feride’yle ilgili şok edici bir şey söyler. Feride, Cansu ve Yaman arasında bir şeyler olduğundan şüphelenir. Şüphelerini gidermek üzere harekete geçen Feride, hiç hesapta olmayan bir durumun içine düşer. Mükellef, Güzel konusunda Asiye’yle karşı karşıya gelir. Osman ve Zühre’nin, ikiliyi görmesi ise zor anlar yaşanmasına neden olur.
Kader ve Zeynep’in kaybolduğunu öğrenen Ateş, soluğu Toprak’ın yanında alır. Mahir, Yiğit hakkında bildiği gerçekleri anlatınca Sevgi ve Şahin, Kader için endişe ederler. Yiğit hakkındaki gerçekler, yavaş yavaş su yüzüne çıkmaya başlar. Zeynep Kader’i kurtarmaya çalışırken, abisinin intikamını almak için Kader’i öldürmekte kararlı olan Yiğit ise beklenmedik bir hamlede bulunur.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle