Anasayfa

Beni Affet 1295. Bölüm Özeti (10 Ocak 2018 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1295.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride’nin yanına giden Cüneyt’i takip eden Yaman, hiç hoşlanmayacağı bir sahneye tanık olur. Zühre ve Osman’ın Cüneyt hakkında söyledikleri, Feride’nin kafasının karışmasına sebep olur. Asiye Cansu’nun evde kalması için yaptığı planlarına hız kesmeden devam eder. Asiye’nin yaptığı teklif karşısında Yaman, beklenmedik bir karar verir. Murat başını belaya sokan Güzel’in imdadına yetişir. Mükellef ve Güzel ise aldıkları haberle yıkılırlar.
Zeynep Pınar’ın başına gelenleri öğrenir ve soluğu kardeşinin yanında alır. Ateş Zeynep’le konuşmaya karar verir ancak ona ulaşamaz. Zeynep’in nerede olduğuna dair bir ipucuna rastlayan Ateş, sonunda kötü bir sürprizle karşılaşır. Ateş ve Zeynep’i barıştırmaya niyetli olan Sevgi, kendisine yardım eden Kader’e, onu şaşırtacak şeyler söyler. Yiğit’i takip eden Mahir, tüm dengeleri sarsacak bir gerçekle yüzleşir.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle