Anasayfa

Beni Affet 1294. Bölüm Özeti (9 Ocak 2018 Salı / Star Tv)

Beni Affet 1294.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Yaman, Cansu’nun kendisinden hamile olmadığını düşünmeye devam eder. Asiye, Yaman’ın Cansu’yla ilgili fikrini değiştirmek için sürpriz bir teklifte bulunur. Feride, Yaman’la olan ayrılığını atlatmaya çalışırken, Cüneyt’in beklenmedik bir hareketi karşısında sinirlenir. Murat, yaptırdığı testin sonuçlarını bekler. Murat’ın kendisinden bir şeyler saklamasına sinirlenen Güzel, evlerine gelen davetsiz misafir yüzünden zor anlar yaşar.
​Zeynep ve Ateş, yaşadıkları anlaşmazlıktan dolayı mutsuzdur. Çiftin durumuna üzülen Sevgi, ikiliyi barıştırmaya karar verir ve Kader’in de yardımını alarak bir plan yapar. Toprak, Zeynep’in halasında kaldığı haberini alıp bir bahaneyle onu görmeye gider. Ateş, Kader’den boşanmayan Yiğit konusunda, beklenmedik bir kişiyle iş birliği yapar. Pınar’ın Zeynep ve Ateş’le ilgili söylediklerinden hoşlanmayan Toprak, hain bir hamlede bulunur.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle