Anasayfa

Beni Affet 1288. Bölüm Özeti (1 Ocak 2018 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 1288.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Kendisini Feride’ye affettirmek isteyen Yaman, başına gelen her şeyin önceden ayarlandığını kanıtlayabilmek için bir plan yapar. Cansu Yaman’la konuşmak ister. Asiye Cansu’yu evden kovmaya çalışırken eve gelen Yaman’ın tavrı merak konusudur. Cüneyt’in hasta olduğundan şüphelenen Zühre, düşüncelerini Osman’la paylaşır. Osman bu durumu açığa kavuşturabilmek için Zühre’ye beklenmedik bir çözüm önerisinde bulunur.
Ateş kendisine miras kalan parayla evlerini kurtaran Zeynep’e bir sürpriz yapar. Zeynep Pınar’la birlikte, amcası için başsağlığı dilemeye akrabalarının yanına gitmek ister. Pınar ise Zeynep’in, parayla ilgili gerçekleri öğrenmesi ihtimalinden dolayı gergindir. Toprak,oyunlarına devam eder ve Zeynep ile Pınar’ın arasının açılmasına neden olur. Yaşadığı zor anlardan sonra ağrıları artan Şahin, doktora gittiğinde kötü bir haber alır.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle