Anasayfa

Beni Affet 1285. Bölüm Özeti (27 Aralık 2017 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1285.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Feride, bir türlü ulaşamadığı Cansu’nun başına kötü bir şey geldiğini düşünür. Yaman, Cansu’yu hastaneye götürmek zorunda kalır. Ancak ikili hastaneye giderken, sürpriz bir kişi onları görür. Feride’yle ilgili planlarına hız kesmeden devam eden Asiye, Cansu ile ilgili büyük gerçeği öğrenir. Osman, Güzel’i Murat’a isteme konusunda kararlıdır. Mükellef’in bu kez bu evliliğe onay verip vermeyeceği ise merak konusudur.
Ateş ve Zeynep, dükkânı talan edenlerin peşine düşer ve polise şikâyette bulunmaya karar verirler. Zeynep’i elde etmek isteyen Toprak, oyunlarına devam eder ve tefeci Muhsin’i, Kader’i zor durumda bırakmaya ikna eder. Kader, Ateş ve Zeynep’e, Yiğit’le ilgili gerçekleri anlatmak durumunda kalır. Kader’den intikamını almaktan vazgeçmeyen Yiğit, Ateş’le karşı karşıya gelir. Bu karşılaşma, Ateş için beklenmedik bir sorun yaratır.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle