Anasayfa

Beni Affet 1277. Bölüm Özeti (15 Aralık 2017 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1277.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Cansu ve Feride’yle birlikte yemek yemek zorunda kalan Yaman, zor anlar yaşar. Yaman yemeğin sonunda Cansu’yla sert bir konuşma yapar. Ancak Cansu’nun tavrı olayların seyrini değiştirecek türdendir. Durumu ağırlaşan Osman’ın ameliyat edilmesi gerekir. Cihan’ın Zühre’yi tehdit ettiğini ve Osman’ı vurduğunu öğrenen Mükellef şok olur. Murat ise Güzel’in engel olma çabasına rağmen Cihan’la yüzleşmek üzere harekete geçer.
Ateş ve Zeynep, Sevgilerin de yardımıyla Pınar’a sürpriz bir doğum günü hazırlar. Pınar, Kader’in ayarladığı Cemil’le buluşmaya gider. Toprak ise yaptığı planıyla Pınar’ı şaşırtır ve yanına taşınması için Pınar’ın kafasını karıştırır. Maddi açıdan zor bir durumda kalan Kader, Mahir’in yardımlarından etkilenir. Mahir, Yiğit’in yalanlarını ortaya çıkarmasını sağlayabilecek bir ana şahit olur.

 

Beni Affet

1

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Dizinin Konusu: 

Aşk bazen aniden gelir.
Ve ona sahip çıkamazsan, geldiği gibi de gider.
Ancak onun bırakacağı boşluk ve yaşanan pişmanlıklar bir ömür boyu peşini bırakmaz insanların.

Beni Affet, Ankaralı zengin bir aileyi merkezine alarak, gecekondudan üniversitelilere, ev kadınlarından beyaz yakalılara kadar toplumun her kesiminden karakterleri taşıyacak ekranlarımıza. Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar. Bu sınavdan ise ancak dürüst olanlar alnının akıyla çıkabilecek: Hem kendine, hem hayata karşı dürüst olanlar.

“Beni Affet” sadece kendi doğrularını çocuklarına dayatarak tek tek hepsini mutsuz eden bir babanın ve babaların günahı yüzünden aşklarını yitiren çocukların hikâyesi aynı zamanda. Vazgeçilemeyen aşkların, bitmeyen umutların hikayesi.

Seyreden herkesin kendisinden bir parça bulacağı aile dizisi “Beni Affet”.

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle