Anasayfa

Beni Affet 117.Bölüm Özeti (27 Mart 2012 Salı / Star Tv)

Beni Affet Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun..

 

Beni Affet 117.Bölüm Özeti

Kemal Gerçeğe yaklaşıyor

Kemal Handan’ın bebeğinin Berat’tan olduğu gerçeğine yaklaşmıştır. Berat, Kemal’in her şeyi öğrenmesine engel olabilecek midir? Nazire’yse sakladığı sır yüzünden rahatsızdır. Handan’ın gözünü açtığında öğreneceği şoke edici haber ne?

Osman Feride’yi yıldırmak için yaptığı planlara bir yenisini ekler. Oktay bu oyunun neresinde yer alacaktır? Diğer taraftan Eylül olanlar üzerine, Cüneyt’e blöf yaparak evi terk eder.

Beni Affet haftaiçi hergün Star Tv’de.

 

, , , , ,

4 Responses to Beni Affet 117.Bölüm Özeti (27 Mart 2012 Salı / Star Tv)

 1. SERCEY 27 Mart 2012 at 11:07 #

  MERHABA
  BEN BU DIZININ SIKI TAKIPCISIYIM.SEVEREK DE IZLERIM.YALNIZ BU DIZIDE BENIM GIBI COK KISI RAHATSIZ EDEN SADECE KÖTÜLERIN ISI RAST GIDIYOR HEP AMA HEP ONLAR KAZANIYOR.COK DENGESIZLIK VAR HICBIR MASUMUN SUCSUZLUGU ISPET EDILMIYOR.HEP ÜSTÜNE YENI SUCLAR YÜKLENIYOR; HICBIR SAHIT KONUSMUYOR; NE NAZIRE BILDIKLERINI ANLATIYOR NEDE TUNC.BU BIZ SEYIRCILERE BÜYÜK HAKSIZLIK SEVEREK IZLEDIGIMIZ DIZIDEN SOGMAYA BASLADIK. O YÜZDENDE REYTINGLERDE DÜSTÜ.ARA SIRA IYI BIRSEY OLSA YANI BAZI INSANLARIN SÜCSUZLUGU CIKSA DIZI BIRAZ ZEVK VERECEK AMA KUSURA BAKMAYIN BÖYLE HEP KÖTÜLER KAZANIP ONLARIN ISI RAST GIDERSE BU DIZI IYICE GÖZDEN DÜSER. BIRAZ DAHA SEYIRCIYE HITAP ETMESI GEREKMIYORMU DIZININ HEP KÖTÜLERIN MUTLULUKLARINI IZLEMEKTEN SIKILDIM ARTIK HER ÜC BÖLÜMÜNE BAKIYORUM NASIL OLSA DEGISEN BIRSEY YOK KÖTÜLERIN DAHA KÖTÜ DAVRANDIGIN GÖRÜYORUM.mASUMLAR BIRAZ SACMA HAREKETLERI YÜZÜNDEN KAYBEDIYOR INSAN BU KADAR SAF OLAMAZ YA.BAHAR NE KORKUP DURDUKI ILK TEHDITDE KEMALE ANLATIRIM DESEYDI O ZAMAN HANDAN ILERI GIDEMEZDI:kEMALDE COK CAHIL NASIL ÜC HAFTALIK BEBEK SENIN OLUR?kIMSE DÜSÜNMÜYOR.FERIDE NE ORDA CALISIP DURUYORKI REST CEKSIN ONLAR FERIDE MUHTAC FERIDE DEGIL HERSEYI APTALCA YUTUYOR BUZ SINIR OLDUK YA CARE BULUN ARTIK YADA DIZI KALDIRIN.

 2. Semra AKSU 27 Mart 2012 at 13:53 #

  Dizinin gidiş hattını merak bile etmiyorum. Merak etmemi sağlayacak İYİ bir olay yok çünkü. Hep kötülük, hep kötülük. Bu şekilde zaten dizi tahmin ettiğim gibi de ilerliyor. Bir gün izliyorum üç gün sonra bakıyorum yine kötülük kazanmış. Size bu günün özetini kısaca anlatayım. Kemal gerçeği öğrenemeyecek, dizide kötülerin işi rast gittiği için Berat buna izin vermeyecek. Nazire gerçekleri ne yazık ki söylemeyecek. Handan gayet sağlıklı bir şekilde ayağa kalkacak. (oysa ki kendi doktoru çocuğu aldırdığında veya düşük yaptığında Handanın öleceğini söylemişti. Nedenseee buda gerçekleşmedi.) Kısaca dizinin ana teması: İyilere ölümmmm… Yaşasın Kötülükkkk:)))) Yok artık yaaaa.
  Sayın senaristim biraz da iyileri düşünelim hep kötülere, hep kötülere olmaz ki dimi amaa. Bence siz iyilerin dillerini açın, rahat rahat gerçekleri söylesinler bakın o zaman ne zevkle izlenecek dizi.

 3. zeynep 27 Mart 2012 at 18:40 #

  film cok güzel ama neamen bariscaklar

 4. Lidyalidya 28 Mart 2012 at 15:59 #

  Merhaba , Sayin Senarist Dizinini adini yanlis koymussunuz.. YASASIN KÖTÜLÜK!! KAHROLSUN IYILIK olacakmis… Bu ne beee… Tehditle sevgili birakmak.. yarin baska tehditle Sehri terk etmek.. Anlamsiz bir kilo makyajla sürekli aglamalar biraz dogallik olsa yani..O zaman bu insanlarda kisilik yok sadece kuklalar.Her tehdite boyun egmeler Bu nasil Hukuk ögrencisi…. Artik gercekler aciklansin.. Her nedense osman, eylül , handan v.b hep zaferle kutluyorlar.. Feride tasdan biriymis gibi herseyi yutuyor bu ne sabir.. Bu kadar asaglanmayla arkani dön ve git O pesinden gelsin o arastisin gercekleri (Cüneyt).. Bu gidisle . Sanirim senarist son bölümde gercekleri aciklayip filmi bitirecek..Artik toplu int den izliyorum Haftalik… dizi kalkar…

Yorum Ekle