Anasayfa

Beni Affet 1153. Bölüm Özeti (3 Nisan 2017 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 1153.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Bahar, Firdevs’in Onur’a gizlice ilaç verdiğini öğrenir ve Onur’a her şeyi anlatır. Onur deliye döner ve Firdevs’i kapı önüne koyar. Gülüm ise not bırakır ve Sevgilerin yanından ayrılır. Her yerde Gülüm’ü arayan Ateş sonunda Gülüm’ü oldukça zor bir durumdayken bulur. Gülüm sonunda neden kaçtığını Ateş’e anlatır.

Yaman ve Feride evde birlikte çalışırken Güneş fark ettirmeden evden çıkar. Güneş’e bir araba çarpacakken Yaman son anda duruma müdahale eder. Öte yandan Cüneyt ve Melis yüzük almaya giderler. Yaman’ın babası Ahmet, Banu adında genç bir kadınla evlenmiştir. Bu hırslı kadın ilerleyen günlerde aile üzerinde yaşanacak gelişmelerin de habercisi olur

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle