Anasayfa

Beni Affet 1151. Bölüm Özeti (30 Mart 2017 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1151.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

Ameliyattan çıkan Şahin yürüyemeyeceğini öğrenir. Sevgi her ne kadar Şahin’e kırgın olsa da gönlü onu bir başına bırakmaya el vermez. Gülüm ise annesinin eski dostu olan Sevgi’nin yanına gitmek üzere evden kaçar. Kader ağlarını örer ve Ateş ve Gülüm’ün yolları Gülüm’ün zor bir anında kesişir. Alper, Ceylan’ın yanına eve gelir. Neriman’ın Ceylan ve Alper’i görmesi artık an meselesidir.

Yaman’dan ayrılan Feride yeni bir iş aramaya başlar. Ancak Yaman, Ahmet ve Feride arasındaki sözleşmeyi kullanarak Feride’yi otelin sahibi ve müdürü yapar. Feride bu sorumluluğu kabul etmek istemez. Yaman ise Londra’ya gitmeye kararlıdır. Feride’nin oteldeki ağırlığını öğrenen Melis çılgına döner. Öte yandan Osman, Filiz’le yüzleşmeye gider.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle