Anasayfa

Beni Affet 109.Bölüm Özeti (15 Mart 2012 Perşembe / Star Tv)

Photobucket

 

109.Bölüm Özeti

Berat’ın Sevgi’nin ameliyat masrafı için Kubilay ile çalıştığını öğrenen Kemal, Bahar’ın kendinden neden ayrıldığı konusunda fikir sahibi olmaya başlamıştır. Bahar’ı gerçeği açıklaması konusunda sıkıştıran Kemal esas gerçekleri öğrenebilecek midir?

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz.Tıklayın, sayfamızı beğeninin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun..

Osman ve Zühre’nin evlilik yıl dönümü için ayarlanan yemeği öğrenen Tunç, Oktay ve Feride’ye Cüneyt’i kıskandırmak adına bir oyun oynar. Bu oyun Feride’yi Kozanlar’ın karşısında güç bir duruma düşürür. Feride yaşananlar üzerine Cüneyt’i hüsrana uğratan büyük bir karar alır.

 Beni Affet Feride (Şeyma Korkmaz) Resimleri

, , , , ,

One Response to Beni Affet 109.Bölüm Özeti (15 Mart 2012 Perşembe / Star Tv)

  1. MELAHAT KURUOGLU 15 Mart 2012 at 16:58 #

    beni affet dizis daha önceki kanalından beri ilgi ile izlemekteyim ancak 17.30 dan 19.00 ara 1.5 saatlik zaman dilii içersinde dizi toplamda 40 dakika olarak yayınlanmakta filmin tadına varamadan bir bakıyorumki bitmiş zaten olaylar çok uzatılıyor bir konu 4=5 gun de açıga çıkıyor dizi yapımcılarının bu konuyu dikkate almalarını tavsiye ederim star tv olarak da yayın süresini uzatılmasını rica ederim

Yorum Ekle