Anasayfa

Beni Affet 1042.Bölüm Özeti (28 Ekim 2016 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1042.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Cüneyt ve Osman, gerçekleri öğrenebilcek mi?

Demir’in asıl amacı Onur ve Bahar’ı kendinden uzak tutmak olduğu için Bahar’dan boşanmak istediğini söyler. Bahar ve Onur ise Demir’in yapmak istediği şeyi anlar ve Bahar, geri adım atar. Demir’in her ay para gönderdiği adam, Demir’in karşısına çıkar. Bu gizemli adamın Kemal’in ölümü ile ilgili bağlantısı ise merak konusudur.

Osman ve Cüneyt, Sedat’ın tehdit yolu ile ihale aldığını öğrenir. Piraye’nin annesi olduğundan habersiz olan Feride ise git gide ona yakınlık duymaya başlar. Piraye ise yapacağı bir hamle ile kızı ve Cüneyt’in barışmasını sağlar. Öte yandan Sedat bir tesadüf sonucu Piraye’nin Feride’nin annesi olduğunu öğrenir.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle