Anasayfa

Beni Affet 1041.Bölüm Özeti (27 Ekim 2016 Perşembe / Star Tv)

Beni Affet 1041.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Cüneyt, Sedat’ın ayarladığı sahte ihalenin peşine düşer.

Hasret yüzünden kavga eden Feride ve Cüneyt inatlarını sürdürürler. Feride’nin zor zamanlar geçirdiğini fark eden Piraye, kimliğini gizleyerek şirket çalışanı olarak orada kalmaya karar verir. Cüneyt ise Sedat’tın ayarladığı sahte ihalenin peşine düşer. Kendini Osman Barış’a adayan Yıldız, zor durumda kaldığı bir anda yeni komşusu Fırat’la tanışır.

Onur ve Bahar, Demir’in bilgisayarında onun Kemal’i öldürdüğünü ispat etmeye yarayacak önemli bir ipucuna ulaşır. İkiliden şüphelenen Demir ise Bahar ve Onur’un işbirliği yaptığından artık emin olur. Etekleri tutuşan Demir’in Şahinler’in yanına giderek söyleyeceği sözler ise oldukça ilgi çekicidir. Ceylan, Neriman’ın eve dönebilmesi için Mahir’i etkilemeye devam eder.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle