Anasayfa

Beni Affet 1040.Bölüm Özeti (26 Ekim 2016 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1040.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Feride ve Cüneyt, neden büyük bir kavgaya tutuşur.

Polisi arayan Onur ve Bahar, Demir’in yakalanma haberini beklerken ameliyatın olmadığını öğrenir. Demir, Onur’un gerçek kimliğine ve amacına ulaşabileceği büyük bir adım atar. Öte yandan Onur ve Bahar, Demir’in Kemal’i öldürdüğüne dair delil bulmaya çalışır. Neriman’ı görünce deliye dönen Kader ise onunla birlikte Ceylan’ı da evden kovar.

Feride ve Cüneyt, Hasret yüzünden büyük bir kavgaya tutuşur. Bu tartışmaya tanık olan Piraye, kimliğini ifşa etmeden kızına yardımcı olmaya çalışır. Sedat ise Hasret’le olan işbirliğini açık etmemek için işle ilgili sahte bir ihale ayarlar. Cüneyt ise ortalığı kızıştıran Hasret’e hak ettiği dersi verir.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle