Anasayfa

Beni Affet 1035.Bölüm Özeti (19 Ekim 2016 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1035.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Cüneyt’e büyük sürpriz!

Bahar’ın minnet borcunu ödemek için Onur’a bakması, Onur’u ona bir adım daha yaklaştırır. Bahar ise, Onur ve Yusuf arasındaki yakın ilişkiye şahit olur. Bahar’ın kendisine yalan söylediğini öğrenen Demir, soluğu ikilinin saklandığı evde alır. Mahir’e iş yerinde yardım etmek isteyen Umut, yaptığı hamleyle Mahir’i istemeden daha da zor bir duruma sokar. Kader ve Mahir ise ilk kez Ceylan yüzünden karşı karşıya gelir.

Feride’nin annesini dair bir iz bulmak için Eskişehir’e giden Cüneyt’i büyük bir sürpriz bekler. Acaba Cüneyt sonunda Piraye’yi bulabilecek midir? Hasret ve Sedat’ın buluştuğunu gören Feride, yanına Osman Kozan’ı da alarak ikiliyi suçüstü yakalar. Babasının resti üzerine Yıldız’ın evine dönüp dönmeyeceği ise merak konusudur.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle