Anasayfa

Beni Affet 1032.Bölüm Özeti (14 Ekim 2016 Cuma / Star Tv)

Beni Affet 1032.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Zühre ve Feride, Yıldız’ın evden ayrılmasına engel olabilecek mi?

Demir, kliniği kurtarmak için elindeki değerli bir tabloyu satmayı planlar. Ancak Bahar’ın bu planını bozmasıyla Demir yasadışı bir ameliyat yapmaya karar verir. Onur, her ne kadar uğraşsa da Bahar’a karşı olan hislerini engel olamaz. Ceylan, Mahir ve Kader’in arasını bozmak için planlar yaparken arkasındaki kişinin Neriman olduğunu öğreniriz.

Hasret, Yıldız’a Ünal’ın mezarının sahte olduğunu söyler. Yıldız ailesiyle büyük bir tartışma içerisine girer. Zühre ve Feride, Yıldız’ın evden ayrılmasına engel olabilecek midir? Feride bu duruma neden olan kişinin Hasret olduğunu anlar. Hasret’in yanına giden Cüneyt, Sedat’ın Hasret’e iş teklif etmesiyle çılgına döner.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle