Anasayfa

Beni Affet 1030.Bölüm Özeti (12 Ekim 2016 Çarşamba / Star Tv)

Beni Affet 1030.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Sedat, Cüneyt’i bulabilecek mi?

Bahar, birlikte hareket ettiklerini düşündüğü Onur’un Demir’e borç verdiğini görünce kafasında soru işaretleri oluşur. Onur ise Osman’la beraber yürüttükleri planını devreye sokar ve Demir, Onur’un ağına düşer. Mahir ve Kader, Ceylan’ı yurda yerleştirir. Ancak Ceylan’ın onlardan gizlediği hain bir planı vardır. Elif’in Ankara’ya dönmesiyle Umut mutluluğa boğulur.

Kendisini ihbar eden adamı yakalamak isteyen Sedat, gittiği yerde karşısında Cüneyt’i bulur. Cüneyt, Sedat’ın çevirdiği oyunları yüzüne vurunca Sedat ilk defa geri adım atmak zorunda kalır. Rahat bir nefes alan Cüneyt ve Feride birlikte güzel bir gün geçirmeye karar verirler. Osman, Yıldız’ın yanlış adımlar atmaması için Ünal’ın öldüğünü söyler ve kızını Ünal’ın sahte mezarına götürür.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle