Anasayfa

Beni Affet 1028.Bölüm Özeti (10 Ekim 2016 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 1028.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Sedat, Cüneyt’e yakalanır mı?

Cüneyt, Sedat’ın ailesine zarar vermek için çeşitli yollar denediğini fark edince, onu takip etmeye başlar. Hasret’le buluşmaya giden Sedat’ın Cüneyt’e yakalanması artık an meselesidir. Öte yandan Feride, Yıldız’ın suçlamaları karşısında şaşkına döner ve onunla tartışır. Hasret’in gerçek yüzünü öğrenen Zühre ise ona tokat atar.

Kliniğine icra gelen Demir son çare olarak kredi kartlarını kullanmaya karar verir. Ancak Bahar yapacağı hamle ile Demir’i bir kez daha zor duruma düşürmeyi başarır. Bahar’ın Kemal’in mezarına gitmesi ise duygu yüklü sahnelere sebep olur. Onur’un kendisinden borç isteyen Demir’e vereceği cevap ise merak konusudur.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle