Anasayfa

Beni Affet 1024.Bölüm Özeti (4 Ekim 2016 Salı / Star Tv)

Beni Affet 1024.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Feride, Hasret ve Cüneyt’in yanına gidecek mi?

Hasret’in internete yüklediği fotoğrafı görüp çılgına dönen Feride, Hasret ve Cüneyt’in yanına gider. Cüneyt kendini bir anda iki kadının tartışması içinde bulur. Feride en sonunda Hasret’in kaldığı evi satmaya karar verince, diğer aile üyelerinin vereceği tepki merak konusudur. Yıldız’ın Sedat’la buluşacağından şüphelenen Murat, sonunda Yıldız’ı bulur ve aralarında sert bir yüzleşme yaşanır.

Onur, Bahar’a Yusuf’un yanına gitmesi konusunda ısrarcı olur. Yaşanan ani bir gelişme sonucu aylardır süren hasret sona erer; Bahar ve oğlu Yusuf arasında duygu yüklü bir kavuşma anı yaşanır. Mahir evde yalnızken karşısına çıkan uzak akrabası Ceylan’ın, Mahir ve Kader ikilisinin hayatını nasıl etkileyeceği merak konusudur. Demir yüksek bir miktar para karşılığında riskli bir yasadışı ameliyat teklifi alır, acaba vereceği yanıt ne olacaktır?

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle