Anasayfa

Beni Affet 1023.Bölüm Özeti (3 Ekim 2016 Pazartesi / Star Tv)

Beni Affet 1023.Bölüm Özeti

Baydizi.com Facebook Sayfamız Açıldı. Beni Affet ve diğer tüm dizilerle ilgili gelişmeleri anında takip edebilirsiniz. Tıklayın, sayfamızı beğenin ve tüm paylaşımlarımızdan anında haberdar olun.

 

Feride’yi şok eden olay ne?

Cüneyt, Sedat’ın yanına gider ve onunla olan iş bağlantısına artık bir netlik kazandırmaya karar verir. Ancak daha sonra Cüneyt, Hasret’in söylediği yalan sonucu kendini Osman Barış’ın diş hediği partisinde bulur. Feride, Yıldız’ın Sedat’la bağlantı kurduğunu öğrenir. Sonrasında ise Hasret’in Cüneyt’i kullanarak kendisine yaptığı misilleme karşısında şok olur.

Onur, Bahar’a Yusuf’la tanıştığını söyleyince Bahar’dan ters tepki alır. Diğer yandan Yusuf’un müsamere günü gelmiştir. Ama annesi yanında olmadığı için içine kapanır ve gitmeği reddeder. Zühre ve Osman, Bahar’ı Yusuf’un yanına getirmek için soluğu Demir’in evinde alır. Haftalar sonra evine dönen Mahir, Kader’i evde bulamayınca hayal kırıklığına uğrar.

 

Deniz Evin (Umut) Biyografisi için tıklayın…

Özgün Çoban (Tunç) Biyografisi için tıklayın…

Mert Altınışık (Kemal) Biyografisi için tıklayın…

Gamze İğdiroğlu (Eylül) Biyografisi için tıklayın…

Gaye Turgut (Bahar) Biyografisi için tıklayın…

Beni Affet

 photo 6_zps0hhrirrh.jpg

Proje Tasarım: Nilgün Sağyaşar

Yapımcı: Nilgün Sağyaşar

Uygulayıcı Yapımcı: Mehmet Erişdi

Yönetmenler : Gürsel Ateş, Mihriban Şahin, Bergüzar Demiroğlu.

Öykü Ve Senaryo: Vural Balıkçı, Baran Yıldırım, Ayşem Özge, Yoldaş, Merve Ateşoğlu.

Genel Koordinatörler: Gülsen U.Erişdi, Altan Yücel.

Oyuncular: Şeyma Korkmaz (Feride), Murat Danacı (Cüneyt), Gaye Turgut Evin (Bahar), Mert Altınışık (Kemal), Nusret Şenay (Osman), Ulviye Karaca (Zühre), Zeynep Yasa (Yıldız), Ötüken Hürmüzlü (Ferman), Gamze İğdiroğlu Başarır (Eylül), Deniz Evin (Umut), Ceren Y.Karakoç (Kader), İlkay Kayku (Sevgi), Zeynep Aytek (Nazire), Yağmur Özbasmacı Mermer (İnci), Mithat Erdemli (Aziz), Okan Şenozan (Şahin), Gökberk Yıldırım (Murat), Banu Güngör İnal (Solmaz).

Beni Affet yeni bölümleriyle hafta içi hergün Star Tv’de.

, , , , , , , , , , , , , , ,

No comments yet.

Yorum Ekle